Współpracujemy z...

Jedną z form naszej aktywności jest wzajemna współpraca z innymi ośrodkami terapeutycznymi, które są uzupełnieniem naszych działań w zapewnieniu naszym pacjentom pełnej pomocy.

Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną "Cogito" z Siedlec - w której wykonujemy  zabiegi elektrostymulacji podniebienia miękkiego oraz języka.


Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną "Centrum Terapii Dzieci i Wspomagania Rozwoju" z Częstochowy – współpracujemy w ramach programu Wczesnego Wspomagania RozwojuFundacją "Rozszczepowe Marzenia" z Warszawy – współpracujemy w ramach wzajemnej wymiany doświadczeń oraz obsługi pacjentów z południowej Polski.


Internetową grupą „Rozszczepowe Mamy, Tatusiowie i nasze Dzieciaki” – wymieniamy i dzielimy się wzajemnie doświadczeniami oraz świadczymy na rzecz członków grupy fachową pomoc terapeutyczną.Internetową grupą „Cleft Poland” – wymieniamy i dzielimy się wzajemnie doświadczeniami oraz świadczymy na rzecz członków grupy fachową pomoc terapeutyczną.


Centrum Integracji Sensorycznej i Wspomagania Rozwoju "Sensoris" z Częstochowy – współpracujemy uzupełniając się wzajemnie świadczonymi usługami.Centrum Neurorehabilitacji ze Szczecina - współpracujemy w ramach wzajemnej wymiany doświadczeń oraz obsługi pacjentów z Pomorza Zachodniego.